Advertisement
banner

Darmowy dodatek do Frostpunk nadciąga!

Frostpunk wciąż jest prężnie rozwijany, tym razem do gry trafia dodatek zatytułowany Opowieść wigilijna. 11 Bit Studios stara się co jakiś czas przypominać o swoim tytule i nie dają graczom narzekać na nudę.

Nowe rozszerzenie wprowadza do Frostpunk wiele świątecznych atrakcji. Między innymi są to urozmaicenia trybu Endless oraz mnóstwo questów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Zabawy powinno starczyć na parę dobrych godzin, z czego na pewno ucieszy się nie jeden miłośnik produkcji.

Zobacz również: My PS4 Life – sprawdź swoje statystyki z konsoli Sony

Bardzo cieszy też, że dodatek jest w pełni darmowy oraz dostępny dla każdego posiadacza oryginalnej kopii gry. Deweloperzy Frostpunk wciąż starają się przypominać o swojej produkcji i regularnie udostępniają nowe treści, często tak jak w przypadku Opowieści Wigilijnej za darmo.

Frostpunk został wydany 24 kwietnia tego roku na komputery osobiste, a w bliżej nieokreślonym czasie w 2019 ma zadebiutować na konsolach.

Źródło: Youtube/ Ilustracja prowadzenia: mat. prasowe 

 

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?