Advertisement

Death Stranding już w 2019 roku?

Coraz więcej wiadomości dociera do nas na temat najnowszej produkcji Hideo Kojimy. Informacje jakie udzieliło Guerilla Games, jak i aktor Troy Baker wskazują na to, że Death Stranding pojawi się jeszcze w tym roku.

Hideo Kojima zaprezentował pierwsze dwie godziny rozgrywki z Death Stranding deweloperom z Guerilla Games. Twórcy Horizon Zero Dawn byli zachwyceni dziełem Japończyka i postanowili podzielić się swoimi wrażeniami:

Trzy lata temu daliśmy Hideo Kojimie kopię naszego silnika Decima w tym pudełku. Dzisiaj twórca powrócił do Guerrilla, by pokazać niesamowite rzeczy, które z nim zrobił w przypadku Death Stranding. To jest imponujące.

Poza tym przedstawiciele firmy nie podzielili się żadnymi szczegółami odnośnie produkcji. Trzeba jednak przyznać, że skoro Kojima chwali się swoimi postępami twórcom silnika, to gra znajduje się już na zaawansowanym etapie produkcji.

Zobacz również: Metro Exodus – gameplay w 4K! Gra wygląda świetnie!

Na tym nie koniec. Atmosferę podgrzewa także Troy Baker – amerykański aktor głosowy, który pracował przy takich tytułach jak The Last of Us, Batman Arkham, czy Metal Gear Solid. W Death Stranding, Baker wciela się w rolę głównego antagonisty. Mężczyzna wziął udział w bardzo popularnym ostatnio wyzwaniu #10yearchallenge. Na zdjęciu poniżej, po lewej stronie widzimy Snowa Villiersa, któremu w 2009 roku głosu użyczył Baker. Po prawej natomiast postać w którą wciela się w Death Stranding.

Choć Hideo Kojima nie podał jeszcze konkretnej daty premiery swojej najnowszej gry to możemy przypuszczać, że prace znajdują się już na ostatniej prostej. Tak więc pozostaje nam tylko cierpliwie czekać na oficjalne informacje od samego Japończyka. Wszystko wskazuje jednak na to, że Death Stranding już niedługo zagości w naszych domach.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?