Death Stranding – oto Nicolas Winding Refn jako Heartman!

Produkcja Hideo Kojimy to jeden z ciekawiej zapowiadających się projektów w branży na obecny rok. W ostatnich dniach pojawiło się kolejne wideo prezentujące dość ekscentryczną postać.

Jedną z postaci drugoplanowych Death Stranding będzie Heartman. Postać, której twarzy użyczył sam Nicolas Winding Refn, ma serce, które staje mu równo co 21 minut. Dzięki specjalnemu defibrylatorowi proces ten powtarza się 60 razy na dzień. Trzeba przyznać, że pod względem oryginalności już samym tym wątkiem gra Kojimy przebija większość współczesnych produkcji.

Zobacz również: Death Stranding – poznaliśmy datę premiery! Nowy, niesamowity zwiastun

Bohaterem Death Stranding jest Sam Porter Bridge, mężczyzna, który ma doprowadzić do połączenia odizolowanych od siebie członków społeczeństwa. Do produkcji zaangażowano wielu świetnych aktorów, w tym Normana Reedusa i Madsa Mikkelsena.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?