Diablo III: Eternal Collection już niedługo w sprzedaży!

Na przestrzeni ostatnich lat do Diablo III ukazał się szereg aktualizacji, patchów, czy też DLC. Blizzard postanowił zebrać wszystko w jedną całość i zaoferować graczom kompletną edycje kultowego hack’and’slasha, która zawiera całą dotychczasową zawartość, która trafiła do Sanktuarium. Pozycja ta stanowi niemałą gratkę dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować swoich sił w trzeciej odsłonie Diablo.

Od 26 czerwca gra Diablo III: Eternal Collection, bo taką nazwę nosi rzeczona wyżej edycja, dla Xbox One i PlayStation 4 będzie dostępna w wybranych sklepach.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: The Division 2 – nowy gameplay w 4K!

Edycja Eternal Collection zawiera kompletną zawartość do gry Diablo III – podstawową wersję Diablo III, rozszerzenie Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie Nekromantów. Gracze konsolowi zyskają dostęp do tej samej, ekscytującej zawartości Diablo III, co gracze na komputerach PC, wliczając w to sezony! Stwórz postać sezonową, by zdobywać nowe przedmioty i rywalizować z innymi graczami o wieczną chwałę.

Fizyczną kopię Diablo III: Eternal Collection znajdziemy w lokalnych sklepach. Edycję cyfrową można nabyć natomiast poprzez sklepy Xbox oraz PlayStation.

Tak więc najwyższy czas nadrobić zaległości w przygodach w Sanktuarium! Gracze konsolowi w końcu mogą skorzystać z pełnej zawartości gry, tak jak ogrywacze platofrmy PC.

Źródło: infomracja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?