DiRT Rally 2.0 oficjalnie zapowiedziane!

Od niedawna w sieci krążył niewielki przeciek jakoby Codemasters pracowało nad kontynuacją świetnej ściganki z 2015 roku. Mało tego, producent co jakiś czas dorzucał swoje przysłowowie pięć groszy i podsycał regularnie zainteresowanie. Oczekiwanie całe szczęście dobiegło końca, bo o to DiRT Rally 2.0 zostało oficjalnie zapowiedziane!

Na początku przyszłego roku, a dokładnie 25 lutego, na półki sklepowe trafi kontynuacja DiRT Rally. Producent zapowiada jakoby jego najnowsza produkcja miała być dużo bardziej wciągająca i emocjonująca niż pierwsza część. W grze zostaną zaimpelemntowane mapy, które będą nawiązywać do charakterystycznych miejść z całej kuli ziemskiej. W ramach DiRT Rally będzie dane nam ścigać się po drogach, a bardziej bezdrożach, Argentyny, Hiszpani, Nowej Zelandi, Polski i nie tylko!

Zobacz również: Agent 47 kontra dżungla w nowym zwiastunie Hitman 2! Poznajcie edycję kolekcjonerską

Do dyspozycji graczom zostanie oddana cała paleta potężnych samochodów terenowych. Sterowanie tymi maszynami przyspoży graczom niemało zachodu, gdyż Codemasters dołożyło dość sporych starań aby w pełni oddać własności jezdne samochodów. Będzie liczył się nawet najdrobniejszy błąd. Ponadto same mapy mają przysparzać graczom skrajne, rzeczywiste warunki i dostarczać unikatowość rozgrywce.

W DiRT Rally 2.0 pogramy na Playstation 4, Xbox ONE oraz komputerach osobistych. Proudkcja będzie oferować aktywności zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla wielu graczy.

Źródło: kanał YouTube DiRT/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?