DiRT Rally 2.0 – pierwszy rzut oka na rozgrywkę przy komentarzu deweloperów!

Całkiem niedawno w sieci pojawiła się zapowiedź kontynuacji świetnej wyścigówki – DiRT Rally. Kolejna część została opatrzona numerkiem 2.0 i na sklepowe półki ma trafić już 26 lutego 2019 roku. Czas zatem najwyższy spojrzeć nieco dokładniej na tą produkcję. Z tej właśnie okazji Codemasters zorganizowało specjalną transmisję, dzięki której można było rzucić okiem na rozgrywkę. Przy okazji deweloperzy odpowiedzieli na kilka pytań internautów.

Do serwisu YouTube trafił 40 minutowy zapis tejże transmisji, którą możecie zobaczyć tuż poniżej. Materiał prezentuje nam aż 30 minut czystej rozgrywki, o której opowiada konsultant – John Armstrong. Na pytania internautów odpowiada nie kto iny jak sam główny designer  DiRT Rally 2.0 – Ross Gowing.

Zobacz również: 10 lat GOG.com – masa obniżek i darmowa gra!

W zapisie transmisji możecie zobaczyć zarówno oficjalne trasy rajdowe, przeniesione w świat wirtualny przez Codemasters, jak i trasy fikcyjne, stworzone na potrzeby DiRT Rally 2.0. Warto tutaj wspomnieć, że najnowsza produkcja brytyjskiego producenta posiada oficjalną licencję na tegoroczny sezon rajdowy, co skrzętnie producent wykorzystuje. Oprócz tego w grze pojawi się sześć zupełnie nowych miejscówek. Nie zabraknie również tras z cyklu WorldRX, których ma być osiem.

DiRT Rally 2.0 zapowiada się na pozycję obowiązkową dla każdego fana rajdów. Produkcja będzie znacznie rozbudowana, przez co zaoferuje szczególne doznania dla graczy.

Źródło: kanał YouTube DiRT / Ilustracja wporwadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?