Advertisement
banner

Do 35% rabatu na Fallout 76

Mało która gra wideo w ostatnich czasach zebrała tak sromotne cięgi ze wszystkich stron, jak Fallout 76. Aby więc ostudzić nieco nastroje, Bethesda obniża ceny swojej pozycji w dość radykalnym stopniu.

Choć w rankingach sprzedażowych Fallout 76 plasuje się dość wysoko obok aktualnych nowości, jest to dość myląca statystyka. Przede wszystkim bowiem w weekend otwarcia sprzedaż pierwszego MMO w tym uniwersum jest jest gorszy o ponad 80% od Fallouta 4. Stąd też w wielu sklepach – m.in. na Amazon.com i BestBuy – cena tej pozycji spada nawet do okolic 35%. Oznacza to, że są miejsca, gdzie da się ją kupić za ok. 150 złotych. Pytanie, czy to pomoże w tej sytuacji.

Fallout 76

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Trzy bomby atomowe jednocześnie – tyle trzeba, aby zawiesić serwer Fallout 76

Fallout 76 miał swoją premierę 14 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Nowa produkcja Bethesdy w przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii skupia się na rozgrywce sieciowej pomiędzy graczami. Świat w grze jest cztery razy większy niż w Fallout 4, a za miejsce rozgrywki obrano Wirginię Zachodnią. Podzielono go na sześć różnorodnych regionów, każdy z nich wyróżnia się unikalnym stylem i typem zadań, jakie możemy tam wykonywać. Tak jak w poprzednich odsłonach serii wcielamy się w mieszkańca Krypty, który w Dniu Powrotu wychodzi na powierzchnię, aby odbudować zniszczony wojną nuklearną świat. W tym celu gracze, obok wykonywania misji mogą także budować obozy.

Źródło: gamingbolt.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?