Dragon Age 4 w produkcji i z zapowiedzią na TGA 2018?

Wiele wskazuje na to, że już za tydzień na The Game Awards 2018 możemy dostać zapowiedź nowego Dragon Age’a. Mimo, że priorytetowym projektem BioWare jest Anthem, jest już ono bliżej niż dalej od premiery, więc to chyba idealna pora na zapowiedź nowej, dużej gry.

Gala rozdania nagród odbędzie się 7 grudnia i z tego co już wiemy, zostanie tam ogłoszone ponad 10 nowych gier. Jeśli rzeczywiście w planach BioWare byłaby zapowiedź nowej gry ze świata Thedas, to tak duża impreza jest niepowtarzalną okazją.

fot. BioWare

Zobacz również: Na The Game Awards zostanie zapowiedziana gra Avengers?

Ale może wyjaśnijmy skąd w ogóle takie spekulacje dotyczące owej zapowiedzi. Ano jak już wcześniej wspominaliśmy, na blogu studia, pojawił się wpis od Caseya Hudso, który prezentuje się mniej więcej tak:

Jeśli śledziłeś tego bloga, albo mnie lub Marka Darraha na Twitterze, to pewnie wiesz, że pracujemy przy tajnym projekcie związanym z Dragon Age. Dragon Age to dla nas bardzo istotna marka i jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że możemy kontynuować jej dziedzictwo.

Oczywiście nie jest to w stu procentach potwierdzone, że wypowiedź odnosi się do czwartej części serii. Może chodzić o coś kompletnie innego, jakiś spin-off totalnie oderwany od głównych wydarzeń, czy nawet grę mobilną (ale mamy nadzieję, że Blizzard nauczył). Możemy być natomiast pewni, że coś się z marką dzieje i niedługo otrzymamy więcej szczegółów na ten temat.

Źródło: http://blog.bioware.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?