Draugen otrzymał zwiastun oraz datę premiery!

Studio Red Thread Games znane głównie ze stworzenia Dreamfall Chapters ogłosiło datę premiery oraz udostępniło zwiastun swojej nadchodzącej gry. Prace nad Draugen’em zostały po raz pierwszy ogłoszone prawie 5 lat temu, a produkcja została po drodze kilkukrotnie zawieszona oraz przekładana. Producenci podają, że planują grę wydać już w następnym roku, a bardziej szczegółową datę premiery podadzą już niedługo.

Nowy trailer w prawie niczym nie przypomina poprzedniego z 2014 roku. Po latach problemów i odpowiednich pomocach finansowych m. in. od Norweskiego Instytutu Filmowego studio Red Thread Games nareszcie mogło ruszyć pełną parą z projektem i patrząc na zwiastun jest na co czekać.

Zobacz również: Cyberpunk 2077 – Night City będzie składać się z unikalnych i zróżnicowanych dzielnic

Draugen to pierwszoosobowa gra przygodowa, łącząca elementy produkcji detektywistycznej oraz horroru. Akcja osadzona jest w Norwegii, w latach 20. XX wieku. Protagonistą jest Edward Charles Harden, amerykański podróżnik poszukujący zaginionej siostry. W wyniku śledztwa trafia do małej, nadmorskiej mieściny, gdzie odkrywa mroczną tajemnicę. Partnerką przygód naszego bohatera jest Lissie, która ma mieć bardzo rozbudowaną sztuczną inteligencję oraz realistycznie reagować na przedstawione w grze sytuacje. Produkcja może też pochwalić się bardzo nowoczesną i realistyczną oprawą wizualną.

Draugen ukaże się na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: youtube.com, gematsu.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. promocyjne

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?