Dziki Zachód wygląda niesamowicie! Pierwszy gameplay z Red Dead Redemption 2!

Nie ulega wątpliwości, że Red Dead Redemption 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych growych tytułów tego roku! Po miesiącach oczekiwań możemy w końcu zapoznać się z pierwszym gameplayem nowego tytułu studia Rockstar, który zdecydowanie jeszcze bardziej zaostrza apetyt na premierę gry. Przekonajcie się sami!

Akcja Red Dead Redemption 2 została osadzona w 1899 roku. Okres ten to już praktycznie zmierzch ery Dzikiego Zachodu. Ostatni rewolwerowcy ginęli w pojedynkach, a nieliczni pozostali przy życiu decydowali się zaparkować swoje konie w stodole i odwiesić na dłużej kapelusz, ostrogi i pas z bronią.

Głównym bohaterem będzie Arthur Morgan – wyjęty spod prawa mężczyzna pracujący w gangu Dutcha Van der Linde’a. Razem ze swoimi kompanami zmuszony on jest uciekać przed mściwą ręką prawa, która ściga go za rozbój w miasteczku Blackwater. Złoczyńcy muszą umknąć nie tylko przed szeryfem i stróżami prawa, ale także przed niebezpiecznymi łowcami nagród.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 Xbox One już 26 października.

Źródło: YouTube (Rockstar Games) / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?