Advertisement

[E3 2018] Antyczna Grecja wygląda wspaniale! Pierwszy zwiastun Assassin’s Creed Odyssey!

Zgodnie z zapowiedziami Ubisoft podczas E3 Ubisoft zapowiedziało najnowszą odsłonę serii Assassin’s Creed o podtytule Odyssey!

Na konferencji E3 zaprezentowano pierwsze materiały dotyczące kolejnej odsłony Assassin’s Creed. Zobaczcie, jak prezentuje się kolejna odsłona serii:

Akcja Assassin’s Creed Odyssey osadzona będzie ponownie w czasach antycznych z tym, że z pustynnego Egiptu przeniesiemy się w rejony Morza Śródziemnego, czyli Grecji, aktualnie przeżywającej swój złoty wiek. Do wyboru będziemy mieli dwóch bohaterów – Alexiosa oraz Kassandrę – potomków słynnego króla Sparty, Leonidasa. Na swojej drodze spotkamy między innymi słynnego przedstawiciela greckiej filozofii – Sokratesa.

Jak było już mówione, gra czerpać będzie wiele ze swojej poprzedniczki, Origins, szczególnie jeśli chodzi o system walki. Jeśli chodzi o pozostałe atuty rozgrywki, to twórcy postanowili dołączyć do gry również opcje dialogowe, a nasze decyzje mogą znacznie wpłynąć na losy protagonistów. Nie zabraknie również starć z mitycznymi stworzeniami, jak to miało miejsce w przygodach Bayeka. Czekać nas będzie między innymi walka z samym Minotaurem. Gra trafi na sklepowe półki 5 października tego roku.

Źródło: Ubisoft / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?