Advertisement

[E3 2018] Bethesda prezentuje Wolfenstein: Cyberpilot!

Bethesda nie zwalnia tempa! Za nami już zapowiedź nowej odsłony The Elder Scrolls, Fallout, a nawet dwóch odsłon WolfensteinaTak, dwóch! Niedawno poznaliśmy szczegóły na temat kolejnej odsłony serii o podtytule Youngblood, a już amerykański producent serwuje nam kolejną produkcją osadzoną w alternatywnej powojennej rzeczywistości.

Cyberpilot, bo taki właśnie podtytuł nosi wspomniana pozycja, będzie stanowić specjalną odsłonę cyklu. Jest to zupełnie nowa, nieopowiedziana dotychczas historia, w której wcielimy się w hakera ruchu oporu. Czemuż zatem produkcja ta ma być wyjątkowa? Z jednej prostej przyczyny: jest specjalnie projektowana i tworzona dla gogli VR!

Akcja Cyberpilota będzie osadzona w Paryżu dwie dekady po wydarzeniach znanych nam z Wolfenstein II: The New Colossus. Jako główny protagonista będziemy pomagać francuskiemu ruchu oporu w akcjach dywersyjnych głównie sterując zhakowanymi maszynami nazistów.

Zobacz również: [E3 2018] Dante powróci w Devil May Cry 5

Niestety Bethesda nie udostępniła jeszcze więcej szczegółów nad powyższy trailer, który zawiera parę ujęć z rozgrywki. Trzeba przyznać, że produkcja może się okazać rewolucyjna dla całej serii. VR ostatnimi czasy dość ciężko przędzie na rynku gier wideo, jednak jeżeli więcej twórców zdecyduje się na taki ruch jak Amerykanie, to kto wie?

Nie wiadomo na jakie platformy dokładnie ma pojawić się Cyberpilot, jednak można się spodziewać go wszędzie tam, gdzie wspierana jest technologia VR. Czekamy na więcej szczegółów. Czy nowe podejście do serii Wolfenstein okaże się sukcesem, czy też może totalną klapą? Zapewne już niedługo przyjdzie nam się o tym przekonać.

Źródło: oficjalny kanał YouTube Bethesda Polska / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?