[E3 2018] Cyberpunk 2077 na nowym zwiastunie!

Jakież to było za wejście studia CD Projekt RED, które na sam koniec konferencji Microsoftu zaprezentowało świeżutki zwiastun Cyberpunk 2077. W końcu gracze ujrzeli trochę większy fragment świata jaki przyjdzie zwiedzić w nowej grze twórców Wiedźmina.

Zobacz również: [E3 2018] Halo Infinite na kosmicznym zwiastunie!

Plotki okazały się prawdziwe i CD Projekt RED pojawiło się na targach E3, prezentując fanom nowy zwiastun porodukcji na konferencji Microsoftu. Nie da się ukryć, że materiał ten znacząco różni się klimatem od tego zaprezentowanego 5 lat temu. Tym razem Cyberpunk 2077 wydaje się o wiele bardziej kolorowy, ukazujący różne aspekty świata jaki przyjdzie odwiedzić graczom. Zwiastun prezentuje miasto z najwyższą przestępczością w Stanach Zjednoczonych. Spotkamy w nim cyber-modelki, uzbrojonych w futurystyczne bronie bandziorów czy tancerki-hologramy przywodzące na myśl obrazy z nowego Blade Runnera.

Niestety prezentacja nie obfitowała w wiele szczegółów na temat przybliżonej daty premiery, ani nie doczekaliśmy się pokazania choć małego fragmentu rozgrywki. Istnieje jednak szansa, że ta zostanie zaprezentowana na zamkniętych pokazach gry we wtorek o godzinie 17:30, na które na swoim koncie Twitter zaprasza Geoff Keighley. Być może wtedy Redzi zdradzą więcej szczegółów na temat swojej najnowszej produkcji dziennikarzom z całego świata.

Źródło: Konferencja Microsoft E3 2018 oraz Twitter.com @geoffkeighley / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?