[E3 2018] Forza Horizon 4 zapowiedziana!

Targi E3 nabierają rozpędu. Druga z kolei konferencja należała do Microsoftu podczas której zapowiedziano kilka nowych produkcji. Jedną z nich jest Forza Horizon 4. Gra zaoferuje klimatyczne sezony, które wpłyną na sposób rozgrywki. Twórcy ujawnili także datę premiery!

Zobacz również: [E3 2018] Fallout 4 w Game Passie i Fallout 76 na nowym zwiastunie!

Można tylko powiedzieć jedno – w końcu! Przedstawiciele Playground Games pojawili się na dzisiejszej konferencji Microsoft i przywieźli ze sobą nie lada gradkę dla fanów elektronicznych wyścigów. Zapowiedziana została nowa Forza Horizon. W czwartej już odsłonie tego cyklu gracze węzmą udział w festiwalu organizowanym na wyspach brytyjskich. Postanowiono więc porzucić tropikalne klimaty, na rzecz bardziej stonowanych wyspiarskich pól i pagórków.

Nie mała nowością będą wprowadzone do gry sezony atmosferyczne. W zależności od pory roku w grze, trzeba będzie inaczej prowadzić swój pojazd. Podczas konferencji zaprezentowano wszystkie cztery pory roku. Najbardziej widowiskowo bez wątpienia prezentowała się zima, podczas której gracze ścigali się po zamrożonym jeziorze.

Forza Horizon 4 trafi do graczy już 2 października bieżącego roku, a gra w dniu premiery będzie dostępna w Xbox Game Pass

Źródło: Konferencja Microsoft na E3 2018 / Ilustracja wprowadzenia: youtube.com @Yoji720

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?