[E3 2018] Piraci powracają w nowym zwiastunie Skull & Bones!

Ahoj, szczury lądowe! Stęskniliście się za pirackimi przygodami pełnymi rozrób, skrzyń pełnych skarbów oraz rumu? To zapewne ucieszy Was fakt, że do premiery Skull & Bones od Ubisoftu coraz bliżej, o czym twórcy postamowili przypomnieć podczas tegorocznego E3.

Deweloperzy uraczyli nas właśnie najnowszymi materiałami z rzeczonej gry – nowym cinematic trailerem, a także gameplayem. Od strony wizualnej gra prezentuje się przepięknie. Jeśli zaś chodzi o bitwy morskie, które są niewątpliwie brzemieniem każdego pirata, pod względem mechaniki przypominają te znane nam z serii Assasin’s Creed. Kto zatem jest fanem tych morskich starć, powinien się czuć jak ryba w wodzie. Gra zadebiutuje w następnym roku.

Trwa złoty wiek piractwa. To czas, w którym kapitanowie renegaci dowodzili najpotężniejszym wówczas orężem na Ziemi – okrętami wojennymi. Wciel się w rolę nienasyconego i ambitnego kapitana piratów, który odrzucił ułaskawienie króla. Nie mając nic do stracenia, pożeglował on z Karaibów na Ocean Indyjski, do egzotycznego i dzikiego regionu leżącego na krańcach map i słynącego z nieskończonych bogactw.

Źródło: Ubisoft / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?