Studio Rocksteady wyjaśnia nieobecność na E3

Studio Rocksteady jest jednym z wielkich nieobecnych targów E3. Fani tej firmy liczyli, że pojawi się ona na największym wydarzeniu elektronicznej rozrywki i zaprezentuje nowe IP nad którym pracuje. Tak się jednak nie stało. Szef studia postanowil odpowiedzieć na liczne głosy dezapropady tym faktem.

Rocksteady od czasu wydania gry Batman Arkham Knight nie ujawniło nad czym obecnie pracuje. Wiadomo jedynie, że jest to całkowicie nowy projekt. W sieci pojawiały się plotki, iż może to być gra w której wcielimy się w Supermana. Wielu graczy liczyło na ich potwierdzenie podczas targów E3. Tak się niestety nie stało, bo firma w ogóle się na nich nie pojawiła.

Szef studia – Sefton Hill postanowił więc wypowiedzieć się na ten temat za pośrednictwem swojego konta Twitter.

Wiemy, że część z was jest zawiedziona naszą nieobecnością na E3 w tym roku. Cały zespół czyta wasze komentarze i doceniamy pasję, z jaką czekacie na naszą grę. Wiedząc ile dla nas znaczy wasze oddanie, chcemy pokazać wam grę z której będziemy dumni. Dlatego pokażemy ją, gdy tylko będziemy mogli.

Zobacz również: Metro Exodus na gorącym gameplayu!

Sefton Hill jasno dał do zrozumienia, że produkcja nie jest na tyle gotowa, aby można się było nią chwalić podczas tak ważnego wydarzenia jakim są targi E3. Duża ilość plotek na temat gry o Supermanie, może jednak wskazywać, że coś faktycznie jest na rzeczy i może za rok twórcy postanowią zaprezentować nam swoje nowe dzieło.

Źródło: Twitter.com@Seftonhill / Ilustracja wprowadzenia: dccomics.com

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?