Advertisement
Advertisement

[E3 2018] Zapowiedziano grę Star Wars Jedi: Fallen Order!

Podczas konferencji EA na E3 2018 obecny tam CEO Respawn Entertainment, Vince Zampella, powiedział, że pracują nad nową grą z uniwersum Star Wars noszącą tytuł Jedi: Fallen Order.

Respawn Entertainment to studio odpowiedzialne za dwie odsłony Titanfalla. Jak zdradził Vince Zampella akcja Star Wars Jedi: Fallen Order będzie toczyć się między III a IV epizodem gwiezdnej sagi i ma opowiadać o mrocznych czasach, gdy Rycerze Jedi są prześladowani i zabijani. Gracz będzie mógł wcielić się w jednego z nich.

Fallen Order

fot. EA

Zobacz również: [E3 2018] Zwiastuny i daty premier NBA Live 19 i Madden NFL 19

Zampella uchylił również rąbka tajemnicy co do daty premiery gry. Ma się ona ukazać w okolicach świąt Bożego Narodzenia 2019 roku! Będzie więc to data zbliżona do tej, gdy w kinach zobaczymy IX epizod Star Wars.

Źródło: Konferencja EA Play na E3 2018 / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?