EA rozpoczęło odliczanie do nowej odsłony Need For Speed!

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Electronic Arts już 14 sierpnia o godzinie 16:00 polskiego czasu zapowie nowego Need for Speeda. Na oficjalnej stronie serii pojawił się licznik odmierzający czas do ujawniania tegorocznej odsłony gry.

Informacje o nowym Need for Speed pojawiły się już kilka miesięcy temu. Na początku tego roku, podczas spotkania inwestorów, dyrektor finansowy EA – Blake Jorgensen potwierdził prace nad nową odsłoną serii. Jednocześnie zapowiedział, że gra będzie miała swoją premierę na koniec 2019 roku.
O samej grze nie wiemy za dużo. Według plotek ma ona nosić nazwę Need for Speed Heat. Deweloperzy natomiast obiecują powrót do korzeni, takich jak pościgi policyjne za bandytami. Zapewniają również, że gracz będzie miał w czym wybierać, ponieważ do jego dyspozycji zostanie oddana bardzo duża liczba samochodów oraz możliwość ich modyfikacji.

Need for Speed

Fot. Materiały prasowe Electronic Arts

Zobacz również:

Podejrzewamy, że za dwa dni dostaniemy jedynie krótki teaser oraz kilka szczegółów. Pełna prezentacja gry nastąpi prawdopodobnie tydzień później, czyli 20 sierpnia podczas targów Gamescom.

Źródło: PC Gamer/ Electronic Arts/ Ilustracja wprowadzenia: Electronic Arts

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?