EA zaskoczyło fanów Gwiezdnych Wojen w kinie!

Z okazji premiery filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie, Electronic Arts, wydawca gry Star Wars Jedi: Upadły Zakon, przygotował niezwykłą niespodziankę dla fanów uniwersum. Przed wybranymi grudniowymi seansami w kinach Cinema City, jeden z widzów miał okazję zagrać w grę Star Wars Jedi: Upadły Zakon na dużym ekranie.

W wyborze gracza na sali kinowej pomagał sam Mistrz Yoda, a dzięki użyciu jego Mocy pod fotelem wskazanego szczęśliwca pojawił się pad do konsoli Xbox, który pozwolił zmierzyć się z siłami Imperium na kinowym ekranie. Oprócz braw, każdy wybraniec otrzymał wyjątkową nagrodę, którą dostarczali… Szturmowcy Imperium. Akcja trwała od 19 do 23 grudnia w wybranych kinach w Warszawie (19-21.12), Łodzi (22.12) oraz Poznaniu (23.12). Poniżej możecie zapoznać się z zapisem wideo z tego niecodziennego wydarzenia.

Zobacz również: Sony kolejny raz nie pojawi się na targach E3!

Star Wars Jedi: Fallen Order to produkcja skupiająca się na rozgrywce singleplayer, więc duży nacisk kładziony jest tu na fabułę. Nie doświadczymy tu trybu sieciowego. Głównym bohaterem gry jest Cal Kestis, zbiegły Padawan, który jest jednym z ostatnich członków Zakonu Jedi. Ukrywa się on na planecie Bracca, gdzie znajduje prace w gildii złomiarzy, która zajmuje się demontowaniem okrętów Republiki. Wkrótce na jego trop wpada imperialna inkwizytorka, a nasz bohater ponownie zmuszony zostaje do ucieczki.  Akcja Fallen Order umiejscowiona jest między III, a IV częścią filmowych Gwiezdnych Wojen.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?