eFootball PES 2020 w końcu z nowym polskim wydawcą!

Fani Pro Evolution Soccer mogli być trochę zmartwieni sytuacją marki na polskim rynku. W czerwcu Techland przekazał, że rezygnuje z wydawania serii w Polsce, a od tego czasu nie było żadnych wieści, co będzie z PES-em w naszym kraju. Na szczęście nową odsłonę marki zobaczymy w na pułkach sklepowych, a to za sprawą nowego polskiego wydawcy.

Jak się okazuje, prawa do wydania eFootball PES 2020 w Polsce oraz na Węgrzech przejęła Cenega, która podpisała umowę z Konami. Dzięki temu porozumieniu grę zobaczymy w na półkach sklepowych w kraju nad Wisłą.

Wiadomo, że w naszym kraju prym bez wątpienia wiedzie inna piłkarska seria – FIFA. Mimo wszystko PES ma wiernych fanów i bardzo cieszy informacja, że grę zobaczy w Polsce. Nie musimy się też martwić nowych wydawcą, bo Cenega zdecydowanie dba o swoje marki i na pewno nie będzie problemu z dostępnością gry w sklepach. Miejmy nadzieję, że dzięki temu seria od Konami będzie mogła powalczyć z tą do EA o nasz rynek.

W eFootball PES 2020 zagrany, jak co roku, w angielskiej wersji językowej na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Premiera już 10 września 2019 roku.

Źródło: informacja prasowa | Ilustracja wprowadzenia: Konami

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?