Elden Ring otrzyma wreszcie prezentację w grudniu?

Jak dotychczas kolejna gra spod skrzydeł kultowego już studia From Software robi niemałe zamieszanie w środowisku fanów. I nie ma się co dziwić, skoro sam twórca Pieści Lodu i Ognia zabiera się za pomoc Miyazakiemu i spółce.

Póki co jednak Elden Ring nie miało żadnego specjalnego pokazu, poza króciutkim teaserem i mglistymi zapowiedziami. Wkrótce może się to jednak zmienić. Jak można wyczytać z instagramowego konta IGN Middle East, już w grudniu na The Game Awards 2019 ma dojść do prezentacji tej gry. Czy rzeczywiście dostaniemy chociaż jakiś drobny gameplay trailer rozjaśniający nam cokolwiek? Zobaczymy. Jak na razie

Zobacz również: Znamy grudniową ofertę PS Plus!

Elden Ring to wspólne dzieło twórców serii Dark Souls oraz George’a R.R. Martina. Autor Pieśni lodu i ognia został zaangażowany przez Japończyków w celu opracowania warstwy fabularnej oraz wykreowania fantastycznego świata gry. Podczas rozgrywki będziemy podróżować po rozmaitych królestwach, gdzie staniemy twarzą w twarz z ich przywódcami, a zwycięskie wyjście z tych pojedynków wzbogaci nas o wyjątkowe umiejętności.

Źródło: Instagram IGN Middle East / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?