Advertisement

Epic Games ujawnia szczegóły na temat Fortnite World Cup!

Od jakiegoś czasu w sieci poruszany jest temat wejścia Fortnite na scenę e-sportową. Epic games jakiś czas temu potwierdziło ów pogłoski, a teraz serwuje nam garść informacji, w postaci materiału wideo, na ten temat. Przełom 2018 i 2019 roku zapowiada się bardzo ciekawie dla wszystkich fanów Battle Royal!

Epic games zapowiada duże wsparcie jeżeli chodzi o turnieje wszelakiej maści w Fortnite. Patronatem zostaną objęte zarówno imprezy profesjonalne z ogromną widownią, jak i te mniejsze, często rozgrywane tylko i wyłącznie w sieci. Powód Epic Games podaje jasny: w turniejowej odsłonie Battle Royal ma mieć możliwość wziąć udział każdy!

Zobacz również: Fallout 76 zza kulis – proces twórczy okiem kamery!

Pula nagród związana z aktywnością turniejową opiewa na niebagatelną kwotę 100 mln dolarów! Kwalifikacje do Fortnite World Cup ruszają już tej jesieni i będą one głównie bazować na dokonaniach graczy. Rozgrywki będą trwać około 12 miesięcy i zakończą się wielkimi finałami pod koniec 2019 roku.

Epic Games śmiało wypowiada się o tym, iż Fortnite World Cup będzie wielkim wydarzeniem nie tylko dla graczy, biorących udział w rozgrywce, ale również dla fanów oglądających zmagania na streamach. Turniej ma dostarczać niesamowitych wrażeń. Czekamy zatem na dokładne zasady rozgrywek, szczegółowe informacje o platformach, a przede wszystkim na harmonogram rozgrywek!

Źródło: epicgames.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?