Fallout 76 B.E.T.A. – predownload na PC i PS4 już dostępny

Chociaż aktualnie większość graczy przemierza przepiękną mapę Red Dead Redemption 2 to pewnie nie brakuje też tych, którzy czekają na testy nadchodzącego Fallouta.

Fallout 76 B.E.T.A. jest dostępny na Xbox One od 23 października. Serwery nie są dostępne całą dobę, a jedynie w oknach, pozwalających na stress-testy serwerów i szybkie poprawki. Wcześniejszy start na konsolach Microsoftu dał graczom tej platformy trzy dodatkowe sesje, ale już w najbliższy wtorek gra będzie dostępna również na PS4 i PC.

Jeśli posiadacie dostęp do gry, powinniście móc pobrać już ją wcześniej na Wasze urządzenia. Instalacja to około 50 GB, więc osoby ze słabszym internetem powinny już ją wyklikać. Dostęp do testów B.E.T.A. mają gracze, którzy przedpremierowo zakupili grę w jednym z oficjalnych sklepów zajmujących się dystrybucją gry. Cały postęp zebrany podczas testów zostanie przeniesiony do pełnej gry.

Poniżej grafika z godzinami i datami sesji polskiego czasu.

Zobacz również: Hitman 2 – nowy zwiastun wielkiego hitu!

Fallout 76 ukaże się na PS4, Xbox One i PC już 14 listopada. Jest pierwszą odsłoną gry, która pozwala na rozgrywki multiplayer.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: screen z gry

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

aston pisze:

ja to właśnie byłem w media expercie, zakupiłem Red Dead Redemption 2 i naparzam d rańca i nie zamierzam wychodzić przez 2 dni.

Angelika Borucka pisze:

Popularna opinia w ostatnim czasie 😀 RDR2 bije wszelkie rekordy

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?