Fallout 76 – kolejna obniżka ceny. Już prawie 50% zniżki!

Wieści o szybkim strąceniu ceny Fallout 76 do 40 dolarów były z pewnością czymś zaskakującym. Ale to, że po raz kolejny w tak krótkim czasie cena gry Bethesdy spada, stanowi już dość kuriozalny przypadek na rynku.

Choć produkcja wyszła w ubiegłym tygodniu, już Czarny Piątek obniżył cenę produkcji do 40 dolarów. Okazuje się, że to nie koniec, bowiem na Amazonie można kupić Fallout 76 już za 35 dolarów – co jednocześnie oznacza, że wyjściowa cena spada już blisko o połowę. Jak widać, włodarze Bethesdy robią, co tylko mogą, żeby polepszyć słabą sprzedaż. Mówiąc pół żartem, w takim tempie multiplayerowy Fallout skończy w charakterze gwiazdkowego podarunku.

Fallout 76

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Powstanie nowy Mortal Kombat bez Kunga Lao i Reptile’a?

Fallout 76 miał swoją premierę 14 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Nowa produkcja Bethesdy w przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii skupia się na rozgrywce sieciowej pomiędzy graczami. Świat w grze jest cztery razy większy niż w Fallout 4, a za miejsce rozgrywki obrano Wirginię Zachodnią. Podzielono go na sześć różnorodnych regionów, każdy z nich wyróżnia się unikalnym stylem i typem zadań, jakie możemy tam wykonywać. Tak jak w poprzednich odsłonach serii wcielamy się w mieszkańca Krypty, który w Dniu Powrotu wychodzi na powierzchnię, aby odbudować zniszczony wojną nuklearną świat. W tym celu gracze, obok wykonywania misji mogą także budować obozy.

Źródło: pcgamer.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?