Fallout 76 – kuriozalny bug uczynił jedną z postaci nieśmiertelną

Liczba błędów w grze Fallout 76 po kilku dniach od premiery ma prawo zadziwić niejednego gracza. Do tej listy dochodzi bug, który uruchamia… nieśmiertelność gracza.

Odnotowano przynajmniej jeden taki przypadek. Gracz podobno prosił już Bethesdę o zabicie swojej postaci, której nie ruszają nawet atomówki. A oto jego opis na Reddicie:

My character has permanent godmode, and Besthesda doesn’t seem to care. from fo76

Pozostaje chyba tylko czekać na to, jakie inne błędy gry znajdą gracze. Bo już naprawdę trudno jest uwierzyć w jakąś rychłą masową naprawdę wszelkich grzechów i grzeszków tego prawdopodobnie największego rozczarowania wśród gier wideo w 2018 roku.

Zobacz również: Trzy bomby atomowe jednocześnie – tyle trzeba, aby zawiesić serwer Fallout 76

Fallout 76 miał swoją premierę 14 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Nowa produkcja Bethesdy w przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii skupia się na rozgrywce sieciowej pomiędzy graczami. Świat w grze jest cztery razy większy niż w Fallout 4, a za miejsce rozgrywki obrano Wirginię Zachodnią. Podzielono go na sześć różnorodnych regionów, każdy z nich wyróżnia się unikalnym stylem i typem zadań, jakie możemy tam wykonywać. Tak jak w poprzednich odsłonach serii wcielamy się w mieszkańca Krypty, który w Dniu Powrotu wychodzi na powierzchnię, aby odbudować zniszczony wojną nuklearną świat. W tym celu gracze, obok wykonywania misji mogą także budować obozy.

Źródło: Reddit / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?