Advertisement
banner

Fallout 76 – nowy zwiastun produkcji!

Najnowsza odsłona kultowej serii Fallout jest zdecydowanie jedną z najciekawszych premier tego roku. Gra wprowadzi do postapokaliptycnzego sporo zmian i przedstawi zupełnie nowe podejście twórców do swojej prodkucji. Nowa przyszłość różnie przypadła do gustu starym fanom serii, nie mniej jednak Bethesda zostaje przy swoim i prezentuje kolejny zwiastun Fallouta 76.

Nowy Fallout, opatrzony numerem 76, będzie w pełni przeznaczony do rozgrywki sieciowej, o czym zapewne wie już każdy. W grze, w związku z tym, zostanie zmodyfikowany system kraftowania i zdobywania przedmiotów. Najnowszy zwiastun skupia sie własnie na tym aspekcie.

Zobacz również: Zwiastun pierwszego dodatku do Kingdom Come: Deliverance!

Animacja, stworzona bardzo charakterystyczną dla całej serii kreską, przedstawia sposoby na zdobycie najważniejszego surowca w grze: energii atomowej. Korzystanie z tego niebezpiecznego źródła energii przyniesie nam w rozgrywce wiele korzyści, a co najważniejsze, i zdecydowanie najciekawsze, pozwoli na zbudowanie własnej bomby atomowej!

Do premiery Fallouta 76 pozostało już niewiele czasu, jednak zapewne do tego momentu w sieci pojawi się jeszcze kilka ciekawych poradników dla graczy. Czy rewolucyjna odsłona serii okaże się sukcesem, mimo złych wróżb ze strony graczy? Juz za nieco ponad dwa miesiące przekonamy się o tym.

Źródło: oficjalny kanał YouTube Bethesda / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?