Fallout 76: Wastelanders z premierowym zwiastunem

Za kilka dni pojawi się nowe podejście Bethesdy ze swoją sieciową grą, z tej okazji pojawia się zatem nowy trailer

Fallout 76 już wkrótce doczeka się nowego dodatku. W Wastelanders ludzie wracają do Wirginii Zachodniej. Dwie rywalizujące ze sobą frakcje walczą, by zdobyć przewagę, a na jaw wychodzą sekrety regionu. Osadnicy przybyli, aby znaleźć nowy dom, a bandyci – by ich wykorzystać. Wyrusz na nową misję zleconą przez nadzorczynię, zawrzyj sojusze z konkurującymi ze sobą frakcjami i odkryj prawdę o tym, co kryją góry.

Zobacz również: Najlepsze gry 2020 roku – ranking aktualizowany!

Zawartość Wastelanders:

• Nowe zadanie główne – odkryj tajemnice Wirginii Zachodniej, rozgrywając zupełnie nowe zadanie główne, które rozpoczyna się w chwili opuszczenia Krypty 76.

• Ludzcy NPC – zaprzyjaźnij się z nowymi sąsiadami, którzy przybyli tu, by odbudować swój świat, lub wbij im nóż w plecy. Zobacz Appalachy oczami ich mieszkańców.

• Nowe stworzenia i wyposażenie – pokonaj nowe zmutowane stworzenia, które pojawiły się w okolicy, i zdobądź uzbrojenie oraz pancerze najwyższych poziomów. • Wybory i konsekwencje – zmień losy napotkanych osób, wykorzystując drzewka dialogowe. Zupełnie nowy system reputacji sprawi, że podjęte decyzje wpłyną na twoje relacje z każdą z frakcji.

Wastelanders, bezpłatny dodatek do Fallouta 76, na platformie Steam, Bethesda.net, Xbox One i PlayStation 4 – premiera już 14 kwietnia 2020 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?