Advertisement
banner

Fallout 76 z cross-platformową progresją? Całkiem prawdopodobne!

Fallout 76 wchodzi już w ostatnią fazę przygotowań. W najbliższy weekend wystartują pierwsze testy mające na celu sprawdzenie stanu serwerów na premierę, a niedługo bo nich ruszą zamknięte beta testy. Niestety będzie ona dostępna jedynie dla tych fanów serii, którzy zakupili wersję przedpremierową produkcji. Na chwilę obecną nie wiadomo nic o otwartych beta testach.

Tak więc nadchodzące dni będą przebiegać nam pod znakiem Fallouta. Mimo, iż gra trafi na półki sklepowe dopiero za miesiąc, to Bethesda już dość poważnie wybiega w przód z pomysłami i planami na dalszy rozwój swojej produkcji. Dużo wskazuje, iż Fallout 76 będzie cechował bardzo rozwinięty corss-platform, mimo wcześniejszego negowania tego pomysłu.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Bully 2 – możliwy najnowszy projekt Rockstara!

Oprócz zmagań graczy z różnych platform jednocześnie, gra powinna oferować możliwość progresacji swojego konta zarówno na komputerach osobistych, Playstation, Xbox, czy tam na czymkolwiek gdzie tylko Fallout 76 odpali (#Skyrim). Tak więc, jeżeli posiadasz w swoim domowym zaciszu kilka sprzętów do gierek i odpowiednio zasobny portfel, aby zakupić egzemplarze gry na wszystkie z nich, to mógłbyś zmieniać platformy w dowolnej konfiguracji, zachowując tą samą postać.

Dodatkowo każdy stworzony przez nas bohater, w zamyśle, będzie powiązany z naszym kontem. Dzięki temu, niektóry ekwipunek pomiędzy postaciami będzie współdzielony.

Pomysł ciekawy, jednak czy dojdzie on do skutku?

Źródło: wccftech.com / ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?