Fanowski trailer nowego Spider-mana w stylu retro!

Ostatnimi czasy Spider-man przechodzi gruntowne, mówiąc kolokwialnie, przebudowanie. Cała postać superbohatera z uniwersum Marvela została przedstawiona zupełnie na nową. Zarówno jeżeli chodzi o filmy, jak i w przypadku zupełnie nowej gry o naszym pajęczym herosie. Przez ostatnie lata Spider-man był raczej traktowany jako obiekt drwin, jednak teraz staje się on ponownie jedną z najbardziej popularnych postaci uniwersum.

Dużo wskazuje na to, iż Spider-man od  Insomniac Games będzie hardo konkurował o tytuł Gry Roku na PS4 z God of War. Tytuł zapowiada się świetnie i pierwsze jego prezentacje zapowiadają świetną zabawę. Wszystko to sprawia, że zainteresowanie produkcją jest wręcz ogromne. Ów fakt zaowocował świetnym trailerem wykonanym w stylu retro, nawiązującym do klasycznej kreskówki z lat 60-tych!

Zobacz również: Mario Kart trafiło do Fortnite

Autorem tejże produkcji jest użytkownik portalu YouTube – Ascender. Trzeba przyznać, ze wykonał on kawał świetnej roboty. Klasyczna muzyka, czcionki i wyczucie odpowiednich momentów zaowocowało bardzo ciekawym efektem. Cała produkcja, według niektórych użytkowników serwisu, wręcz przewyższa oficjalne zapowiedzi i prezentacje Spider-mana na PS4.

Styl retro jest czymś co mogłoby zdecydowanie zagościć w produkcji Insomniac Games. Peter Parker, jako zapalony popkulturowiec, zdecydowanie odnalazłby się w klimatach podobnych do Strażników Galaktyki, a ja chciałbym to zobaczyć.

Źródło: Kanał YouTube Ascender / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?