FIFA 19 – wizerunek Cristiano Ronaldo znika w szybkim tempie!

Ostatnie tygodnie w  piłce nożnej upływają pod znakiem afery, w której samym centrum znajduje się jedna z ikonicznych postaci współczesnego footballu – Cristiano Ronaldo. Sprawa dotyczy gwałtu, którego rzekomo miał się dopuścić Portugalczyk jeszcze za czasów gry w Manchesterze United.

Kolejne dni mijają, a sprawa nabiera coraz bardziej niekorzystny obrót dla piłkarza, gdyż na jaw wychodzą kolejne fakty potwierdzające zarzuty. Ronaldo zapewne przeżywa właśnie najgorsze dni swojej kariery, gdyż jego wizerunek zaczyna zwyczajnie tracić na wartości. W ubiegłym tygodniu Electronic Arts rozpoczęło, nazwijmy to kolokwialnie, proces usuwania aparycji Cristiano reklam FIFA 19. Producent wprost stwierdził, iż ma to oczywisty związek z aferą, jednak nie jest on pewny jak daleko posunie się w wycinaniu Ronaldo z otoczenia ich najnowszej produkcji.

Fot. oficjalny fanpage EA SPORTS FIFA

Zobacz również: Ubisoft ujawnia szczegóły na temat Assassin’s Creed III Remastered

Okazuje się, że Electronic Arts jednak jest przekonane o winie słynnego sportowca i usunęła jego wizerunek nawet z oficjalnego fanpage’a swojej produkcji. Mowa tutaj o międzynarodowym profilu, ale również i polski odpowiednik nie obszedł się bez zmian.

Czy zatem amerykański producent posunie się do ostatecznego kroku i usunie Ronaldo oficjalnie z okładki FIFA 19? Wiele na to wskazuje, jednak na decyzje przyjdzie nam zapewne poczekać do ostatecznego rozstrzygnięcia sprawy.

Źródło: oficjalny fanpage EA SPORTS FIFA na Facebook’u / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?