FIFA 20 – Nowości w trybie kariery menadżerskiej i nie tylko!

Premiera kolejnej odsłony gry z serii FIFA już tuż tuż, nic więc dziwnego że do sieci trafiają coraz to nowe informacje dotyczące rozgrywki. Dziś kolejną świeżością na swoim Twitterze podzieliło się samo Electronic Arts.

Tym razem nowość dotyczy trybu kariery menadżera w Fifie 20. Gracze którzy mieli już okazję zagrać w tytuł ze stajni Electronic Arts zapewne dobrze znają system, funkcjonujący w trybie „Droga do sławy”, w którym to od konkretnych decyzji w czasie rozmów zależało jak nasza postać będzie postrzegana w świecie gry.

W dzisiejszym wydaniu „Pitch Notes” EA zakomunikowało dodanie bardzo zbliżonej, ale jednak nowej, opcji w trybie kariery menadżerem w Fifie 20 – od teraz słowa które padną „z naszych” ust na przykład w czasie konferencji prasowej będą miały wpływ na morale zarówno całego zespołu jak i konkretnych zawodników, o których będziemy się wypowiadać. Ich morale będzie oczywiście również zależało od aktualnych postępów zawodnika jak i zespołu.

Kolejną nowością która czekać będzie na graczy, jest dodanie czatu z zawodnikami, w menu obok skrzynki pocztowej – dzięki temu będziemy w stanie rozmawiać z każdym zawodnikiem zespołu osobno, oraz motywować ich.

Fot. Materiały prasowe Electronic Arts

Zobacz również:  Plażowy haj (The Beach Bum) | 19. MFF Nowe Horyzonty

Przejdźmy teraz do absolutnie największej zmiany, którą wraz ze sobą przyniesie nowa odsłona gry. Wiele mówiło się o potrzebie takiej zmiany i wszystko wskazuje na to, że zmiana ta właśnie nadeszła – postacie w grze w końcu stracą swój pusty wzrok, który momentalnie zabijał przyjemność z obserwowania modeli piłkarzy w latach ubiegłych. Gra wprowadzi do kreatora postaci dynamiczny ruch gałek ocznych, a zatem, pozwoli nam zdecydować jak dokładnie „będzie patrzeć z oczu” naszej postaci. Jest to ogromny krok naprzód w wykonaniu EA Sports, a przede wszystkim, co zapewne ważniejsze dla kanadyjskiego giganta, pokazuje to że zaczęli oni w końcu stosować się do próśb graczy z całego świata.

Brzmi to naprawdę obiecująco i teraz pozostało nam jedynie czekać na finalny efekt, czyli, oby nie, jak bardzo rzeczywistość będzie różniła się od zapowiedzi.

Źródło: EA/ Ilustracja wprowadzenia: Electronic Arts

Student II roku dziennikarstwa, w przyszłości komentator sportowy 😀 Interesuję się wieloma Uniwersami i właśnie dlatego, żeby utrudnić mi zadanie Marvel tak swoje Uniwersum mnoży 😀

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Charlie pisze:

W tym roku im się udała. Co tu dużo mówić, Volta mi się strasznie podoba. Preorderowałem bo hype był duży a ja nie chciałem czekać i stać w kolejce w media expert o 7 rano.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?