Firaxis Games rozpoczęło tajemniczy stream – Civilization VII nadchodzi?

Od ponad dwóch lat Firaxis Games aktywnie pracuje nad pewnym tajemniczym projektem. W międzyczasie, specjalnie wydzielona pomniejsza ekipa stworzyła dodatek do Civilization VI o tytule Rise and Fall, a także tworzy aktualnie adaptacje produkcji na konsolę Nintendo Switch. Co jednak jest tym pilnie ukrywanym projektem? Być może już dzisiaj poznamy odpowiedź na to pytanie!

Wszystko za sprawą tajemniczego streamu udostępnionego przez samo Firaxis Games. Transmisja przedstawia dynamicznie zmieniająca się pogodę. Na początku widać było przejrzyste niebo, które stopniowo zaczęło się zaczerniać chmurami, z których w końcu padał deszcz. Nagle pojawiły się błyskawice i zaczęły szaleć tornada. Cóż to może być za tajemniczy przekaz? Ciężko jeszcze stwierdzić.

Zobacz również: Powstała interaktywna mapa do Fallout 76

Biorąc pod uwagę fakt, że stream jest udostępniany na oficjalnym kanale YouTube Civilization, pierwszym co przychodzi na myśl, jest oczywiście kontynuacja serii, a więc jej siódma już odsłona. Czy to własnie ona byłaby tak skrycie chowanym przed światłem mediów projektem studia Firaxis Games?

Na końcu warto dodać, że na oficjalnej stronie Civilization pojawił się wielki baner z datą 14 lutego 2019 roku! Tak więc, nie wiemy jeszcze z czym mamy do czynienia, jednak znamy tego premierę!

Być może już niedługo będziemy jednak świadkami zapowiedzi zupełnie nowej marki? W tym miejscu nie pozostaje nam nic innego, jak jedynie czekać na rozwój wydarzeń!

Źródło: kanał YouTube Sid Meier’s Civilization / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?