Fishing Adventure oraz Otherworldly debiutują na Nintendo Switch

Na 21 lutego br. Ultimate Games S.A. ustaliło premierę dwóch nowych gier na Nintendo Switch. Fishing Adventure to jedna z najlepiej ocenianych gier wędkarskich ostatnich lat. Otherworldly jest z kolei propozycją dla miłośników horrorów i mrocznych przygód.

Za konwersję i wydanie obu gier na Nintendo Switch odpowiada polska firma Ultimate Games S.A. Datę premiery Fishing Adventure i Otherworldly w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 21 lutego 2020 r.

Fishing Adventure

Twórcy Fishing Adventure proponują relaksacyjne podejście do wędkarstwa. Gracze znajdą tutaj m.in. ponad 30 gatunków ryb oraz 7 dużych łowisk, które odwzorowują rzeczywiste lokalizacje z różnych zakątków świata. Dodatkowo przygotowano również np. interesujące zadania wędkarskie do wykonania oraz turnieje.

W listopadzie 2019 r. Fishing Adventure zostało wydane na PC. Gra spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem graczy – obecnie odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam przekracza 90 proc. To jeden z najlepszych wyników, jakie zanotowały tytuły wędkarskie w ostatnich latach.

Otherworldly

To tytuł stworzony z myślą o fanach niekonwencjonalnych horrorów. Za powstanie Otherworldly odpowiada MrCiastku, niezależny deweloper, który znany jest m.in. z wydanego także na Nintendo Switch horroru Shadows 2: Perfidia.

Akcja Otherworldly została osadzona w pełnych mroku i tajemnic lochach. Celem gracza jest znalezienie złota oraz innych legendarnych skarbów. Rozgrywkę oparto głównie na unikaniu pułapek czy potworów. Kluczowe jest więc unikanie zagrożeń, co może wymagać sporej zręczności, a także mocnych nerwów.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?