Advertisement

Fortnite – Tryb Ratowanie Świata otrzyma sporą aktualizację!

W dobie szalejącej mody na Battle Royal w wykonaniu Fortnite, deweloperzy nie zapominają o drugim, płatnym trybie, który oferuje produkcja. Mowa tutaj oczywiście o Ratowaniu Świata, które już niedługo otrzyma sporą aktualizację.

Niedawno do sieci trafił materiał filmowy, prosto od studia Epic Games, w którym Billy Bramer, Główny Designer Rozgrywki, opowiada o nadchodzącej aktualizacji opatrzonej numerem 6.10. Patch wprowadzi sporo nowinek do trybu Ratowania Świata, takich jak: nowa mapa, misje ograniczone czasowo i szereg usprawnień w rozgrywce.

Zobacz również: Ostatnie gwoździe do trumny – Telltale Games zwalnia całą kadrę

Zdecydowanie najważniejszym punktem aktualizacji, jest nowa, pustynna lokacja – Canny Valley. Akcja będzie rozgrywać się w opuszczonym mieście położonym pośrodku pustyni i opowiadać historię znanego fanom Fortnite robota – Ray. Dotychczas ów historia stanowiła sporą zagadkę, jednak nadszedł moment, aby poznać przeszłość przyjaznego robota.

Warto też wspomnieć o nowej misji, która będzie dostępna przez ograniczony czas w grze. Gracze będą musieli utrzymywać punkt walcząc z hordami nadciągających zombie, aby zebrać wymaganą ilość informacji. Misja będzie w sobie zawierać elementy rozgrywki znane choćby z Battle Royal.

Na samym końcu należy zaznaczyć, że zmianie również ulegną wymagania potrzebne do przystąpienia do danej misji. Chodzi tutaj głównie o moc graczy, która w prywatnych meczach już nie będzie brana pod uwagę.

Źródło: dualshockers.com / ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?