Advertisement

Forza Horizon 4 na nowym zwiastunie!

Forza Horizon 4 aspiruje do najważniejszego gry wyścigowej tego roku. Co za tym idzie, bardzo duże brzemię spoczywa na kolejnej odsłonie kultowej produkcji. Wiele jednak wskazuje na to, iż ściganka wyjdzie z tego obronną ręką. W sieci pojawił się zwiastun prezentujący najważniejsze cechy rozgrywki, a tych jest trochę.

Zdecydowanie największa nowością wprowadzoną w Forza Horizon 4, będzie drzewko umiejętności dla każdego samochodu osobno. Trzeba przyznać, że jest to ciekawy zabieg, który zdecydowanie podnosi walory grywalne produkcji. Dodatkowo twórcy na poniższym zwiastunie chwalą się zaimplementowaniem systemu pór roku. Od teraz w grze będą nam towarzyszyć różne okresy klimatyczne w ciągu roku, co oczywiście będzie znacząco wpływać na sposób jazdy.

Zobacz również: Blizzard pracuje nad kilkoma tytułami z uniwersum Diablo!

To jednak nie koniec nowości! W grze pojawi się również tryb wyzwań, w ramach którego spróbujemy swoich sił w szalonych wyścigach! Dla przykładu, możemy stanąć do rywalizacji z poduszkowcem. Forza Horizon 4 będzie również, a nawet przede wszystkim, stawiać na tryb sieciowy. Dla graczy zostanie udostępniony spory otwarty świat, a na jednym serwerze, będzie mogło przebywać aż 72 graczy.

Gra wyścigowa zmierza na Xboxa One i komputery stacjonarne. Do premiery pozostało już niedużo czasu, więc wszelkie materiały prezentujące tą ciekawie zapowiadającą się produkcję, są jak najbardziej w cenie.

Źródło: oficjalny kanał YouTube Xbox / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?