Frostpunk z nowym trybem rozgrywki!

Włodarze 11 bit Studios poinformowali, że już za kilka dni w grze Frostpunk pojawi się dawno zapowiadany tryb Endless. Poznaliśmy także opis czego dokładnie możemy się spodziewać i okazuje się, że jest on o wiele bardziej rozbudowany niż mogli byśmy oczekiwać.

Opóźnienie premiery nowego trybu wynika z rozrostu projektu podczas produkcji, przez co stworzenie go zajęło znacznie więcej czasu niż zakładano. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale pewne jest że rozszerzenie będzie w pełni darmowe dla wszystkich posiadaczy Frostpunk’a.

fot. mat. prasowe

Zobacz również: Gry Telltale zaczynają znikać ze Steama. To może być ostatnia chwila, żeby je kupić

W owym trybie dostępne będą dwa warianty rozgrywki: Serenity oraz Endurance. W pierwszym skupimy się na budowaniu i rozwijaniu naszego miasta. Otrzymamy mapę bogatą w surowce i nie utrudniającą nam zbytnio gry problematyczną pogodą. Dzięki temu będziemy mogli postawić sobie cele, które w normalnej rozgrywce były by bardzo ciężkie lub niemożliwe do spełnienia. Z kolei Endurance kierowany jest do graczy lubiących wyzwania i rzucanie im kłód pod nogi. Będziemy musieli się zmagać mniejszą ilością zasobów, fatalnymi warunkami pogodowymi oraz losowymi zdarzeniami mogącymi napsuć nam wiele krwi.

Frostpunk to gra strategiczna wydana przez 11 bit Studios w kwietniu tego roku, dostępna wyłącznie na komputery osobiste.

Źródło: frostpunkgame.com/Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?