Frostpunk z przepustką sezonową i dodatkiem

Już dzisiaj zadebiutowała przepustka sezonowa do polskiej gry Frostpunk, a wraz z nią pierwszy dodatek zatytułowany The Rifts. Nowa zawartość zaprezentowana została na zwiastunie.

11 bit studios dało właśnie pretekst graczom, by ci powrócili do skutego lodem świata rodem ze strategicznej gry Frostpunk. Od dzisiaj nabyć można już Season Pass, wraz z którym zadebiutował dzisiaj pierwszy dodatek The Rifts. Rozszerzenie wprowadza do podstawowej wersji dodatkową mapę do trybu Endless, jak również pozwala zrobić użytek z nowej mechaniki budowania mostów nad tytułowymi rozpadlinami.

Przepustka sezonowa została w tym momencie wyceniona na 88,99 zł, ale dodatek The Rifts można też nabyć samodzielnie za 17,99. Oba produkty dostępne są już na Steamie.

Zobacz również: Chernobylite – obszerny fragment rozgrywki!

Season Pass po The Rifts zaoferuje jeszcze dwa rozszerzenia:

  • The Last Autumn pojawi się w czwartym kwartale 2019. Zobaczymy w nim scenariusz opowiadający historię sprzed podstawowej wersji gry, a także nową mechanikę oraz unikatową architekturę.
  • Projekt TVADGYCGJR to pakiet o tajemniczej zawartości, który zadebiutuje w 2020. Autorzy zachęcają do prób rozszyfrowania jego nazwy.

Od dzisiaj dostępna jest również aktualizacja podstawowej wersji gry. Wprowadza ona do trybu Endless trzy nowe mapy: Frozen Grove, Snowdrifts i Hanging Rock. Powstały one na bazie tych ze scenariuszy The Arks, Refugees i The Fall of Winterhome.

Frostpunk można ogrywać na PC, w planach jest jednak wydanie gry również na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?