the old guard background Advertisement

[Gamescom 2018] Gameplay z Metro: Exodus! Widoczne spore zmiany w marce

Metro: Exodus to jeden z bardziej wyczekiwanych tytułów. Seria postapokaliptycnzych gier zyskała sporą rzeszę fanów, którzy bardzo sobie cenią jej unikalny klimat. Niestety na pierwszym gameplay’u prosto z targów Gamescom 2018 widać, że ponura i klaustrofobiczna tematyka została odsunięta zdecydowanie na drugi plan.

Nie zmienia to oczywiście faktu, iż oprawa graficzna wygląda oszałamiająco. Będzie to zdecydowanie mocna karta przetargowa Metro: Exodus. Gra jest jeszcze w poważnych fazach produkcyjnych, o czym zaznaczał producent podczas targów, jednak część produkcji jest już grywalna i uczestnicy Gamescom mogli przekonać się na własnej skórze jak zapowiada się nowe Metro.

Zobacz również: [Gamescom 2018] Assassin’s Creed Odyssey – dwa zwiastuny fabularne, gameplay oraz garść screenów

Powyższy materiał trafił do sieci za sprawą portalu IGN, jednak z niewiadomych przyczyn został on usunięty. Jednak w internecie nic nie ginie i szybko wrócił on pod banderą innego publikatora.

Po gameplay’u wydaje się, jakby Metro: Exodus czerpało inspirację z serii Far Cry. Zmieniona szata graiczna, bardziej otwart świat sprawia, że mamy wrażenie, jakbyśmy znów musieli parać się z jakimś szalonym dyktatorem i jego dziwnym kultem.

Najnowsza odsłona Metra będzie zdecydowanie przełomowa i innowacyjna dla całej serii, jednak czy to spodoba się starym graczom?

Źródło: ign.com / ilsutracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?