Ghost of a Tale trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Już w lutym 2019 roku doczekamy się debiutu gry Ghost of a Tale na konsolach. Produkcja jest autorskim projektem Lionela „Seitha” Gallata, animatora takich studiów jak Universal, czy DreamWorks.

W dniu swojej pecetowej premiery tytuł zebrał naprawdę niezłe oceny, nie przełożyło się to jednak na zainteresowanie graczy, przez co przeszedł on kompletnie bez echa. Wyniki finansowe nie zadowalały studia SeithCG, stąd decyzja o wydaniu gry także na konsole. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ceny oraz czy oprócz cyfrowego, dostępne będzie wydanie pudełkowe, lecz tego prawdopodobnie dowiemy się wkrótce.

Zobacz również: Darksiders III – oto premierowy zwiastun!

Ghost of a Tale to RPG akcji z elementami skradanki wydany przez studio SeithCG. Gra przenosi nas do fantastycznej, średniowiecznej krainy, zamieszkałej przez antropomorficzne zwierzęta. Głównym bohaterem jest mysz Tilo, który jest przetrzymywany w opanowanej przez szczury twierdzy. Po uwolnieniu się z niewoli rusza on na poszukiwanie swojej zaginionej żony Meery. Rozgrywka nastawiona jest w głównej mierze na eksplorację oraz wykonywanie drobnych zadań zlecanych nam przez postacie niezależne. Co ciekawe nasz protagonista nie ma szans w starciu z wrogimi zastępami szczurów, przez co zmuszony jest do ciągłego pozostawaniu w cieniu i przekradaniu się obok adwersarzy.

Gra miała swoją premierę w marcu tego roku na komputerach osobistych.

Źródło: gematsu.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?