Gracze Anthem żądają przywrócenia błędu w grze

Rozczarowani decyzjami BioWare gracze domagają się przywrócenia bugu w Anthem, który przypadkowo wprowadzono z niedawną aktualizacją. Błąd ułatwiał zdobywanie ekwipunku wyższej jakości.

Przy okazji niedawnych aktualizacji Anthem, niektórzy gracze zauważyli, że sprzęt najwyżej jakości – mistrzowski oraz legendarny – znacznie częściej wypadał w grze. Przyjęto to z radością, ponieważ jednym z częściej wytykanych minusów gry był właśnie kiepski loot, a niespodziewaną poprawkę potraktowano, jako cichą odpowiedź ze strony deweloperów. Niestety, wkrótce okazało się, że był to jedynie niezamierzony błąd, który szybko naprawiono. To z kolei wywołało falę niezadowolenia, wyrażane w mniej i bardziej kulturalny sposób na forum Reddit. Pojawił się nawet swoisty protest ze strony graczy.

Zobacz również: Devil May Cry 5 ocenzurowane na PS4

Chad Robertson z BioWare – odpowiedzialny za działanie usług sieciowych –  w odpowiedzi na skargi graczy, przyznał, że system ekwipunku wciąż jest daleki od ideału. Na najbliższe miesiącach zaplanowano również szereg aktualizacji, które poprawią obecną sytuację.

Anthem jest dostępne na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Reddit / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?