Gracze obrazili się na Square Enix za szybką obniżkę ceny Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider po premierze zbiera przeważnie co najmniej dobre oceny w Internecie, zamykając odnowioną, rebootową trylogię o słynnej pani archeolog i zarazem rabusiowi grobów. Jedną z gorszych stron produktu była z pewnością cena, na samym pececie utrzymując się jak dotąd na poziomie 249 złotych. Dość szybko doszło do obniżenia ceny, na co bardzo duża część graczy zareagowała z oburzeniem.

Trzeba przyznać, że w stosunkowo krótkim odcinku czasu pozycja ta tymczasowo staniała ponad 30% (34% na Steamie, w innych miejscach nawet 36%), zaś specjalna edycja jest już do kupienia nawet prawie połowę taniej. Rozzłoszczeni fani, którzy nabyli wcześniej grę, dają upust swojej wściekłości, masowo obniżając oceny produkcji. Jakby nikt nie skojarzył korelacji z promocjami, ogromna część uzasadnień opinii zawiera właśnie wzmianki dotyczące ceny.

Shadow of the Tomb Raider

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Red Dead Redemption 2 trafi na PC?! Poznajcie rozmiar gry w wersji konsolowej!

Przeżyj warunkujące ukształtowanie legendy Lary Croft wydarzenia! Shadow of the Tomb Raider to trzecia gra w serii i jednocześnie klimatyczny finał trylogii  opowiadającej o początkach tej niezwykle lubianej i popularnej bohaterki! Fani mogą odwiedzić oficjalną stronę dedykowanej ich ulubionej sadze, aby móc wcześniej zagrać w grę i spotkać się z jej twórcami w trakcie jednego z trzech ekskluzywnych wydarzeń organizowanych w Stanach Zjednoczonych

Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry już 14 września!

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?