Green Hell – poznaliśmy datę premiery trybu kooperacyjnego!

Już 7 kwietnia na platformie Steam dostępna będzie darmowa aktualizacja survivalowej gry Green Hell, wprowadzająca długo wyczekiwany tryb kooperacyjny. Dzieło polskiego studia Creepy Jar umożliwi wspólną rozgrywkę nawet czterem graczom.

Tryb kooperacyjny umożliwi wspólną rozbudowę obozowiska, pozyskiwanie zasobów, polowania i wiele innych. Aby przetrwać w amazońskiej dżungli, najważniejsza jest współpraca. Gracze będą mogli nawzajem sobie pomagać, np. poprzez ściąganie z rąk i nóg współtowarzyszy pijawek i larw, które doprowadzają do infekcji.
Twórcy zaimplementują do gry wiele usprawnień, które sprawią, że wspólna rozgrywka będzie przyjemniejsza. Dla łatwiejszego rozróżnienia postaci modele będą posiadać różne fryzury i kolory ubrań. Dodatkowo, nagrane zostały zindywidualizowane linie dialogowe. W grze pojawi się również czat dla uczestników danej sesji, który ułatwi komunikację podczas rozgrywki, a zaproszenie do wspólnej gry zostaną zintegrowane z systemem społeczności Steama.

To jednak nie jedyne nowości zapowiedziane przez Creepy Jar. Razem z aktualizacją odświeżone zostanie menu główne oraz wprowadzony zostanie język turecki. Tym samym Green Hell będzie dostępny aż w 19 wersjach językowych.

Źródło:  informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?