the old guard background Advertisement

Green Hell się rozrasta – najnowsza aktualizacja wprowadza uprawę roślin!

Od udanej premiery Green Hell, autorstwa polskiego studia Creepy Jar, minęły zaledwie dwa miesiąca, a kolejna duża aktualizacja właśnie ujrzała światło dzienne. Tytuł wzbogacił się o zapowiadaną już wcześniej, nową mechanikę umożliwiającą uprawę roślin. Nadszedł czas, aby gracze odkryli w sobie wewnętrznego rolnika i poczuli smykałkę do pracy z roślinami. Czas sadzić, doglądać i zbierać plony.

Najnowsza aktualizacja Green Hell wprowadza kilka nowych mechanik, które pozwolą jeszcze bardziej wczuć się w klimat amazońskiej dżungli:

  • Mechanika uprawy roślin – w Green Hell pojawiło się 15 roślin gotowych do uprawy. Gra umożliwia m.in. wydobywanie nasion z owoców i przesadzanie pędów bambusa. Gracze zyskali właśnie nowy sposób pozyskiwania żywności w trudnym do przeżycia środowisku Amazonii.
  • Nowe konstrukcje – gracze mogą zbudować małe i duże skrzynie do sadzenia roślin. Wszystko w zależności od potrzeb naszego obozowiska.
  • Nawóz – niektóre znalezione przedmioty mogą być użyte jako nawóz, który pomoże osiągnąć lepszy i szybszy wzrost roślin w naszym przyobozowym ogrodzie. Oczywiście wszystkie rośliny mogą rosnąć bez tego typu dodatków, ale nawożenie przyniesie znaczenie lepszy efekt.
  • Nasiona – zbierz nasiona z roślin owocowych, które znajdziesz w środowisku naturalnym i zacznij uprawiać je w obozie. Na pewno odwdzięczą się pożywnymi owocami.
  • Wszystkie rośliny potrzebują odrobiny troski i uwagi – prawidłowe nawadnianie i nawożenie jest niezbędne, aby cieszyć się zdrowym ogródkiem!

Green Hell jest dostępny na platformie Steam w cenie 89,99 zł.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?