Hearthstone – Wyjśce z Cienia już dostępne!

Najwięksi nikczemnicy w historii Azeroth połączyli siły, aby wcielić w życie niecny plan, który prowadzi ich do latającego miasta magów – Dalaranu. Wczoraj zadebiutowało Wyjście z cienia, najnowsze rozszerzenie do Hearthstone, szalenie popularnej darmowej cyfrowej gry karcianej spółki Blizzard Entertainment, a gracze zostają wtajemniczeni w knowania Ligi. W sianiu zamętu pomoże im 135 nowych kart, a także złowrogie mechaniki i słowa kluczowe.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Star Wars Jedi: Fallen Order – pierwsza zajawka! W sobotę oficjalna prezentacja!

Grupa znanych nikczemników, którym przewodzi Arcyzłoczyńca Rafaam, zrzeszyła się pod nazwą Liga Z.Ł.A. Mają już dosyć zawstydzających porażek, jakie ciągle fundują im bohaterowie Azeroth. Aby zwieńczyć sukcesem swój zuchwały plan, obmyślili niecne Intrygi. Są to karty, które stają się tym silniejsze, im dłużej pozostają w ręce gracza. Złoczyńcy zlecają mokrą robotę Sługusom, stronnikom 1/1, którzy wprawdzie nie mają za dużo krzepy, ale dysponują potężnymi Okrzykami bojowymi. Członkowie przestępczej supergrupy powinni mieć się na baczności – obrońcy Dalaranu nie zamierzają bowiem poddać się bez walki, a w ich arsenale znajdują się potężne Dwuczary. Gdy zaklęcie z Dwuczarem zostanie rzucone, do ręki zagrywającego trafi jego kopia. Obrońcy mogą dzięki nim pokrzyżować plany Ligi Z.Ł.A. Wyjście z cienia rozpoczyna największą opowieść, jaką kiedykolwiek zaprezentowaliśmy w Hearthstone. Nowe rozszerzenie oddaje też do dyspozycji graczy mnóstwo nowych, przebiegłych kart – powiedział J. Allen Brack, Prezes Blizzard Entertainment. To również początek kolejnego roku w grze, pełnego nowej zawartości – Roku Smoka. Oprócz tego przygotowaliśmy dużo więcej atrakcji, które pojawią się w 2019.

Miłośników niecnych knowań ucieszy zawartość dla jednego gracza, która zawita do Hearthstone w maju. Ta wielka przygoda – skrojona na niespotykaną dotąd skalę – będzie składać się z pięciu fantastycznych rozdziałów. Pierwszy z nich będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy. Kolejne rozdziały będzie można odblokować za 700 sztuk złota każdy albo kupić razem w pakiecie za 19,99 EUR. Za każdy ukończony rozdział gracze otrzymają trzy pakiety kart z Wyjścia z cienia, a za ukończenie wszystkich pięciu czeka ich jeszcze więcej nagród.

Przez ograniczony czas wystarczy zalogować się do gry, aby otrzymać za darmo Arcymaga Vargotha, mądrego i potężnego przywódcę Kirin Toru. Ten legendarny stronnik za 4 pkt. many czerpie swoją siłę ze straszliwej, nieokiełznanej magii i rzuca ponownie przyjazne zaklęcie na koniec tury zagrywającego; jego cele wybierane są losowo. Już dzisiaj gracze mogą przystąpić do serii zadań dostępnych przez ograniczony czas, za które można zgarnąć w sumie aż 12 pakietów, w tym 5 pakietów z Wyjścia z cienia.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?