Heavy Duty Challenge z piskiem opon nadjeżdża z teaserem!

Heavy Duty Challenge dostarczy graczom zaciekłej rywalizacji, nawet pomimo braku wyścigów. W grze liczy się precyzja i umiejętności gracza, dokładnie tak, jak podczas prawdziwej jazdy terenowej. HDC inspirowane jest Mistrzostwami Europa Truck Trial Motorsport – prawdziwymi zawodami z ponad 30-letnią tradycją, podczas których kierowcy ogromnych ciężarówek walczą o zwycięstwo.

Z powodu pandemii COVID-19, wydarzenie to po raz pierwszy w historii odbywa się za pośrednictwem Internetu. Deweloperzy z Nano Games potraktowali temat ten bardzo poważnie i ciężko pracują nad tym, aby Heavy Duty Challenge jak najlepiej odzwierciedlało Europa Truck Trial. Wykorzystując niesamowite możliwości technologii fotogrametrii i własny, oryginalny silnik, przenieśli autentyczne pojazdy i lokalizacje do swojej gry.
Sprawdź pierwszy teaser, aby dowiedzieć się, jak bardzo realistyczny będzie tytuł Heavy Duty Challenge:

 

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?