Hideo Kojima w przyszłości będzie tworzył filmy

Hideo Kojima nie zamierza ograniczać swojego studia wyłącznie do tworzenia gier. Japoński wizjoner przyznał, że Kojima Productions w przyszłości zajmie się także produkcją filmów.

Death Stranding – wyczekiwana gra studia Kojima Productions – nie zdążyła jeszcze zadebiutować na konsoli PlayStation 4, a tymczasem jej twórca już patrzy w przyszłość. W wywiadzie dla BBC Newsbeat Hideo Kojima zdradził, że planuje tworzyć także filmy. Zdaniem japońskiego dewelopera, jeśli jedną rzecz można zrobić dobrze, to także inne. Znając upór dewelopera w dążeniu do celu, trudno w to nie uwierzyć.

To proste rozumowanie rozwija w materiale filmowym, z którym możecie się zapoznać poniżej.

Zobacz również: Red Dead Redemption 2 – niesamowity zwiastun wersji PC

Kojima poruszył także temat przyszłości gier. Jego zdaniem opierać się ona będzie na streamingu, co pozwoli użytkownikom na zabawę na dowolnym urządzeniu. Tym samym gry będą więc konkurować z już dostępnymi w ten sposób filmami i serialami.

Death Stranding to trzecioosobowa produkcja, która 8 listopada zagości na PS4. W planach jest również wydanie jej na PC w 2020 roku. Co prawda gra nie trafiła jeszcze do sprzedaży, ale w sieci pojawiły się już głównie pozytywne recenzje ekspertów. My zachęcamy oczywiście do przeczytania opinii naszego redakcyjnego kolegi – Krzysztofa Wdowika.

Źródło: dualshockers.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?