Advertisement

Hitman 2 – IO Interactive prezentuje nowy zapis rozgrywki!

Agent 47 ostatnio niestety zniknął ze świata gier wideo na dość spory okres czasu. Wielu zapewne zdążyło się już stęsknić za naszym łysym mordercą. Całe szczęście rzeczona absencja słynnego płatnego zabójcy nie okazała się jego definitywnym odejściem, a jedynie przerwą. Jeszcze w tym roku dane nam będzie po raz kolejny zmierzyć się z przeróżnymi zleceniami za sprawą Hitmana 2.

Bądź co bądź do zapowiedzianej premiery zostało już stosunkowo niewiele czasu. W związku z tym IO Interactive przygotowało specjalną wersję nadchodzącego Hitmana dedykowaną na targi E3. Uczestnicy mogli spróbować swoich sił jako Agent 47 w słonecznym Miami podczas wyścigów samochodowych. Oczywiście nie mowa tutaj o uczestnictwie w zawodach.

Zobacz również: [E3 2018] Just Cause 4 ze zwiastunem i datą premiery

Nasz agent otrzymuje dość wymagające wyzwanie: podłożyć ładunki wybuchowe na torze rajdowym. Twórcy gry, w powyższm materiale wideo, prezentują i omawiają tą skomplikowaną misję krok po kroku. Dając nam tym samym dość spory wgląd do gameplay’u, a przynajmniej jego bardzo wczesnej fazy.

Wydaje się, iż Hitman 2 bardzo mocno będzie trzymał się założeń całej serii, co raczej w tym przypadku można zaliczyć jako plus. W grę zagramy na platformach: PC, Playstation 4 i XBOX ONE już 12 listopada! Całe szczęście najnowszy Hitman zostanie zupełnie pozbawiony elementu podziału na odcinki, znanego z poprzedniej odsłony serii.

Tak więc kontynuacja przygód Agenta 47 zbliża się do nas wielkimi krokami i wszystko wskazuje na to, że jest na co czekać!

Źródło: ign.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?