Hitman 2 – ogromny wyciek informacji odnośnie nadchodzącej produkcji!

Zapewne jednym z bardziej wyczekiwanych premier tego roku jest Hitman 2Fani gier o płatnym mordercy będą mogli zagłębić się w kontynuacji jego historii już 13 listopada. Niestety, albo może nawet i dla niektórych stety, IO Interactive niezbyt przypilnowało szczelności swoich danych i na przestrzeni ostatnich dni miało miejsce kilka sporych wycieków informacji!

Według nieoficjalnych źródeł nasz Agent 47 trafi nie tylko do prezentowanego na targach E3 2018 Miami, ale także do miejsc rozlokowanym po całym świecie. Na mapie płatnego zabójcy, oprócz Stanów Zjednoczonych, znajdą się takie kraje jak: Kolumbia, Indie, Nowa Zelandia, a także tajemniczy kraj znad Morza  Północnego.

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Playground Mode zniknie z Fortnite

Wszystko to zostało przedstawione w formie zgrabnego PDFa, do którego link znajdziecie w tym miejscu. Jest to bardzo obszerny dokument tekstowy, który posiada nawet swój własny tytuł, a także spis treści, gdyż informacji jest co nie miara. Całość obejmuje aż 55 stron!

W pliku możecie również znaleźć szereg informacji o poszczególnych misjach w danych miejscach. Ujawnione zostały niektóre cele misji, a także screeny NPC-tów, które będą naszymi celami podczas wykonywania zlecenia.

Tak zorganizowanego i konkretnego przecieku jeszcze nie widziałem. Ciężko aż uwierzyć w to, że IO Interactive aż tak nie przyłożyło się do zabezpieczenia danych o Hitmanie 2. Może był to celowy zabieg, a może całość jest sprytną mistyfikacją? Zapewne już niedługo przyjdzie nam się o tym dowiedzieć.

Źródło: wccftech.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?