Advertisement

Jednak doczekamy się remasteru MediEvil!

Projekt MediEvil Remastered wydawał się być porzucony, Sony milczało, a nowych trailerów lub jakichkolwiek materiałów promocyjnych nie uświadczyliśmy od 2017 roku. Sytuacja lekko się zmieniła, Sid Shuman zapowiedział, że już w najbliższych tygodniach możemy spodziewać się nowych informacji na temat produkcji. Fani liczą na nowy zwiastun, najlepiej ukazujący rozgrywkę, nowe screeny z gry, a przede wszystkim na ogłoszenie oficjalnej daty premiery.

Zobacz również: Red Dead Redemption 2 trafi na PC?! Poznajcie rozmiar gry w wersji konsolowej!

MediEvil wydane pierwotnie w 1998 roku, zyskał status gry kultowej, obok Crasha Bandicoota jest określany jest jako jedna z najlepszych gier ekskluzywnych pierwszego PlayStation. W produkcji wcielamy się w Sir Daniela, zmarłego sto lat przed akcją gry rycerza króla Peregrina, który przypadkowo zostaje wskrzeszony przez czarnoksiężnika Zaroka, któremu znów, po całym wieku w zaświatach, musi stawić czoła. Produkcja oprócz świetnej rozgrywki zasłynęła bardzo trafnym humorem i grotesce, przez co do tej pory jest bardzo ceniona. Akcja gry ukazana jest z perspektywy trzecioosobowej, łączy elementy gier akcji, hack & slash oraz platformówki. Za pierwotną wersję odpowiada londyński oddział Sony Computer Entertainment, znany jako Millennium Interactive, a jej głównym projektantem jest Chris Sorrell.

Źródło: gematsu,com/Ilustracja wprowadzenia: fot. mat. prasowe

 

 

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?