Advertisement

Jest dowód na to, że Read Dead Redemption 2 pojawi się na PC?!

Red Dead Redemption 2 jest niewątpliwym megahitem i mocnym kandydatem na grę roku. Nie dziwią więc coraz śmielsze przymiarki do wersji pecetowej. Teraz zaś pojawiły się poszlaki sugerujące taki właśnie scenariusz.

Chodzi o specjalną apkę związaną z grą Rockstar Games, która poprzez swoją listę poleceń zdradza możliwe plany przeniesienia na PC:

PARAM_FrameLimit – A framelimiter.
PARAM_DX11Use8BitTargets – Probably due to Xbox One.
PARAM_HDStreamingInFlight – Present in GTA V (PC)
PARAM_Oculus
PARAM_companionAutoConnectIpDurango
PARAM_companionAutoConnectIpOrbis
PARAM_companionAutoConnectIpPC
PARAM_singleThreadedRenderer
PostFX::g_CheckerBoardEnable

Co więcej, znajdą się tam również fragmenty związane z TXAA, czyli antyalisingiem, technologią stosowaną jak na razie tylko na kartach graficznych Nvidia. Możliwe zatem, że rzeczywiście coś jest na rzeczy.

Zobacz również: Layers of Fear 2 oficjalnie zapowiedziane! Oto zwiastun kontynuacji świetnego horroru krakowskiego studia!

Red Dead Redemption 2 to prequel świetnych gier studia Rockstar, które debiutowały kolejno w 2004 i 2010 roku. Jest to przygodowa gra akcji z elementami TPS’a i otwartym światem w westernowym klimacie. W grze wcielimy się w Arthura Morgana, członka gangu Dutcha van der Lindego, który po nieudanym napadzie sam staje się ofiarą muszącą się ukrywać i walczyć o przetrwanie. Produkcja oddaje do naszej dyspozycji ogromny, otwarty świat: od terenów górskich, po malownicze prerie, lasy oraz pełne mieszkańców miasta.

Produkcja trafiła na PlayStation 4 oraz Xbox One 26 października.

Źródło: rockstarintel.com /Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Swgs pisze:

PC to player character.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?